Kontakta oss

För information, frågor och beställningar

Välkommen att kontakta oss för information och frågor

Du är alltid välkommen att kontakta vårt team för information och frågor. Våra kontorstider är måndag-torsdag kl 08:30-17:00 och fredag 08:30-15:30.

Tel växel: 011-360 36 00

Vårt team på LAB360°

Stefan Hultgren

CEO

Nyköping
011-360 360 1
stefan.hultgren@lab360.se

Alexander Zillén

Head of Sales & Product Management

Stockholm
011-360 360 4
alexander.zillen@lab360.se

Fredrik Eriksson

Service Technician

Stockholm
011-360 360 5
fredrik.eriksson@lab360.se

Karl Pyk

Account Manager

Stockholm
011-360 360 6
karl.pyk@lab360.se

Martin Årstrand

Account Manager

Nyköping
011-360 360 2
martin.arstrand@lab360.se

Isac Alkstrand

Account Manager

Göteborg
011-360 360 3
isac.alkstrand@lab360.se

Order

Nyköping
011-360 360 0
order@lab360.se

Service

Nyköping
011-360 360 0
service@lab360.se

LAB360° är ett kunskapsföretag baserat i Mälardalen.

Om företaget