Skip to main content

Kontakta oss

För information, frågor och beställningar

Välkommen att kontakta oss för information och frågor

Du är alltid välkommen att kontakta vårt team för information och frågor. Våra kontorstider är måndag-torsdag kl 08:30-17:00 och fredag 08:30-15:30.

Tel växel: 011-360 36 00

Vårt team på LAB360°

Stefan Hultgren

CEO

Nyköping
011-360 360 1
stefan.hultgren@lab360.se

Alexander Zillén

Head of Sales & Product Management

Nyköping
011-360 360 4
alexander.zillen@lab360.se

Jan Söderman

Business Developer

Nyköping
jan.soderman@lab360.se

Hampus Åberg

Service Technician

Nyköping
011-360 360 7
hampus.aberg@lab360.se

Joakim Dreimanis

Service Technician

Malmö
011-360 360 8
joakim.dreimanis@lab360.se

Arvid Aronsson

Service Technician

Uppsala
011- 360 360 9
arvid.aronsson@lab360.se

Maria Brantfalk

Finance Manager

Nyköping
ekonomi@lab360.se

4SafeAir

Anders Olsson

Business Account Manager

Trosa
011-360 360 6
anders.olsson@lab360.se

Anders Hedström

IAQ-expert (Indoor air quality)

Trosa
011-360 360 5
anders.hedstrom@lab360.se

Hannes Hultgren

Administration

Nyköping
011-360 360 2
hannes.hultgren@lab360.se

Service & Kundtjänst

Service

Nyköping
011-360 360 0
service.lab360.se

Kundtjänst/Order

Nyköping
011-360 360 0
order@lab360.se

LAB360° är ett kunskapsföretag baserat i Mälardalen.

Om företaget